Napsali o nás

Proč taneco sází právě na Krnov?

1. 1. 2017 | Bruntalský deník

Firma Taneco chce v Krnově vybudovat rybí farmu a akvaponicky pěstovat zeleninu. Už registruje dvě stovky uchazečů o zeměstnání. Proč právě Krnov?

Více...

Je taneco dostatečně solventní?

25. 12. 2016 | Bruntálský deník

Pokud Krnov podpoří rybí farmu a akvaponickou zeleninu v průmyslové zóně, může přijít o padesátimilionovou státní dotaci. Firma Teneco deklaruje, že ztráty městu uhradí. Má na to?

Více...

Podpora Taneca je pro Krnov riskantní hra

22. 12. 2016 | Bruntálský deník

Rozšíření krnovské průmyslové zóny Červený Dvůr platilo ministerstvo průmyslu. Má to háček. Ministerstvo teď může podle podnikatelského záměru rozhodovat, kdo smí v Krnově investovat a kdo ne.

Více...

Reportáž ČT o přípravách průmyslové zóny v Krnově

29. 3. 2016 | Česká televize - regionální zpravodajství

Regionální zpravodajství České televize natáčelo reportáž o probíhajících přípravách průmyslové zóny v Krnově. A také o výběrovém řízení pro budoucí majitele.

Více...

Do Krnova chce rybí farma. Slibuje 185 pracovních míst

12. 12. 2015 | idnes.cz

Za rok má být hotová infrastruktura strategické průmyslové zóny v Krnově. Pozemek má rozlohu sedmnáct hektarů, z nichž jedenáct je určeno pro výstavbu průmyslových podniků, a město k nim přivede potřebné sítě jako elektřinu, vodu, kanalizaci a plyn. Náklady na vybudování infrastruktury dosáhnou 53 milionů korun.

Více...

Rozšiřování průmyslové zóny Červený dvůr právě začíná

5. 12. 2015 | Bruntálský deník

Předáním staveniště firmě Strabag byla v Krnově zahájena výstavba infrastruktury průmyslové zóny Červený dvůr. Do roka a do dne bude hotová druhá etapa rozšíření zóny. Jde o investici za 53 milionů korun.

Více...